Představuji: SelnerWEB

Zpracuji Vám nový web od základů registrace domény a zřízení hostingu, přes grafický návrh, až po spuštění Vaší nové webové prezentace. Vše na jednom místě, jednoduše a kompaktně nejdéle do 14 dnů. K webu budete mít přidělený plný přístup díky WordPress administraci, a tak si jednoduché informace můžete měnit sami bez nutnosti dalších prací kodéra či programátora. SelnerWEB je 100% responzivní, a proto nebude sebemenší problém prohlížet ho na mobilu či tabletu.

600+ témat na výběr

Zašlu Vám online katalog a vybírejte z již vytvořených témat pro Váš web. Víceúčelová témata jsou založena na systému WordPress s administrací.

Snadný admin

Ke každému webu obdržíte plný přístup k administraci webu, můžete tedy jakékoliv úpravy dělat sami. Rovněž tak základní editace textu a obrázků.

100% responzivní

Web bude přizpůsobený jak pro počítačovou a notebookovou obrazovku, tak i pro tablet a mobilní displej.

Obsah podle Vás

Vybranou šablonu upravím dle Vašich požadavků. Je možné ubrat bloky, které nepotřebujete, nebo naopak přidat nové tak, aby Vám šablona obsahově vyhovovala.

Reference

Penzion Oliver České Budějovice
www.penzionoliver.cz

„Stránky jsou kvalitně a přehledně zpracovány, krásný design a rychlost vyhotovení. Jsme velice spokojeni. Navíc nám nafotil fotogalerii pokojů a exteriér našeho penzionu, což oceňujeme.“

– Alena S. / provozovatel

realizace 3/2022

Zobrazit web
Carbon Cleaner
www.carbon-cleaner-cb.cz

„Pan Selner je naprostý odborník v tvorbě webu. Vybral super šablonu, která padne přímo na míru mému oboru a odstranil nehodící se prvky. Web byl z jeho strany hotový už do týdne a poté jsme jen doladili detaily a bylo spuštěno. Oceňuji jeho rychlost komunikaci a preciznost.“

– Václav N. / jednatel společnosti

realizace 10/2021

Zobrazit web

Jak to funguje?

6 jednoduchých kroků Vás dělí od krásného a funkčního webu!
1.

Registrace domény a webhostingu

Napište mi Vaši základní myšlenku, vybereme společně nejlépe hodící se doménu, tu zaregistruji a zřídím pro ni webhosting.

2.

Podklady pro web

Zašlete mi veškeré textové a obrazové podklady pro Váš nový web.

3.

Výběr grafiky pro web

Spolu vybereme tu nejvhodnější grafiku pro Vás. SelnerWEB disponuje 600+ připravenými grafikami webu, které jsou 100% responzivní.

4.

Práce na webu

Nyní začínám pracovat na Vašem novém webu a nejdéle do 14 dnů Vám zašlu odkaz, kde si budete moci web prohlédnout.

5.

Korekce, dokončení a platba

Spolu si web projdeme a doladíme detaily. Po dokončení procesu se vyrovnáme (vystavím fakturu).

6.

Spuštění

Po společném odsouhlasení web spustím a zašlu Vám přístupové údaje do administrace.

Máte zájem?

Napište mi: