Představuji: SelnerWEB

Zpracuji Vám nový web od základů registrace domény a zřízení hostingu, přes grafický návrh, až po spuštění Vaší nové webové prezentace. Vše na jednom místě, jednoduše a kompaktně nejdéle do 14 dnů. K webu budete mít přidělený plný přístup díky WordPress administraci, a tak si jednoduché informace můžete měnit sami bez nutnosti dalších prací kodéra či programátora. SelnerWEB je 100% responzivní, a proto nebude sebemenší problém prohlížet ho na mobilu či tabletu.

650+ témat na výběr

Zašlu Vám online katalog a vybírejte z již vytvořených témat pro Váš web. Víceúčelová témata jsou založena na systému WordPress s administrací.

Snadný admin

Ke každému webu obdržíte plný přístup k administraci webu, můžete tedy jakékoliv úpravy dělat sami. Rovněž tak základní editace textu a obrázků.

100% responzivní

Web bude přizpůsobený jak pro počítačovou a notebookovou obrazovku, tak i pro tablet a mobilní displej.

Obsah podle Vás

Vybranou šablonu upravím dle Vašich požadavků. Je možné ubrat bloky, které nepotřebujete, nebo naopak přidat nové tak, aby Vám šablona obsahově vyhovovala.

Reference

Esportio - Vše o esportu
www.esportio.cz

„S prací pana Selnera jsme byli velmi spokojeni. Zvládl vytvořit pěkný web v rozumném čase za dobrou cenu a ochotně nám se vším poradil. Jeho služby vřele doporučujeme.“

– Michal M. / CEO

realizace 8/2022

Zobrazit web
Pivovar Malt
www.pivovarmalt.cz

„Responzivní, moderní a dobře fungující stránky je to, co jsme pro náš pivovar hledali. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Od přeregistrace domény, migrace e-mailů, založení hostingu až po samotnou tvorbu webu, která byla rychlá. Po spuštění webu jsme dostali přístup do administrace pro další případné úpravy. Děkujeme za spolupráci.“

– Miloš P. / jednatel společnosti

realizace 4/2022

Zobrazit web
Penzion Oliver
www.penzionoliver.cz

„Stránky jsou kvalitně a přehledně zpracovány, krásný design a rychlost vyhotovení. Jsme velice spokojeni. Navíc nám pan Selner nafotil fotogalerii pokojů a exteriér našeho penzionu, což oceňujeme.“

– Alena S. / provozovatel

realizace 3/2022

Zobrazit web
Carbon Cleaner
www.carbon-cleaner-cb.cz

„Pan Selner je naprostý odborník v tvorbě webu. Vybral super šablonu, která padne přímo na míru mému oboru a odstranil nehodící se prvky. Web byl z jeho strany hotový už do týdne a poté jsme jen doladili detaily a bylo spuštěno. Oceňuji jeho rychlost komunikaci a preciznost.“

– Václav N. / jednatel společnosti

realizace 10/2021

Zobrazit web

Jak to funguje?

6 jednoduchých kroků Vás dělí od krásného a funkčního webu!
1.

Registrace domény a webhostingu

Napište mi Vaši základní myšlenku, vybereme společně nejlépe hodící se doménu, tu zaregistruji a zřídím pro ni webhosting.

2.

Podklady pro web

Zašlete mi veškeré textové a obrazové podklady pro Váš nový web.

3.

Výběr grafiky pro web

Spolu vybereme tu nejvhodnější grafiku pro Vás. SelnerWEB disponuje 600+ připravenými grafikami webu, které jsou 100% responzivní.

4.

Práce na webu

Nyní začínám pracovat na Vašem novém webu a nejdéle do 14 dnů Vám zašlu odkaz, kde si budete moci web prohlédnout.

5.

Korekce, dokončení a platba

Spolu si web projdeme a doladíme detaily. Po dokončení procesu se vyrovnáme (vystavím fakturu).

6.

Spuštění

Po společném odsouhlasení web spustím a zašlu Vám přístupové údaje do administrace.

Máte zájem?

Napište mi: