Představuji: SelnerWEB

Zpracuji Vám nový web od základů registrace domény a zřízení hostingu, přes grafický návrh, až po spuštění Vaší nové webové prezentace. Vše na jednom místě, jednoduše a kompaktně nejdéle do 14 dnů. K webu budete mít přidělený plný přístup díky WordPress administraci, a tak si jednoduché informace můžete měnit sami bez nutnosti dalších prací kodéra či programátora. SelnerWEB je 100% responzivní, a proto nebude sebemenší problém prohlížet ho na mobilu či tabletu.

650+ témat na výběr

Zašlu Vám online katalog a vybírejte z již vytvořených témat pro Váš web. Víceúčelová témata jsou založena na systému WordPress s administrací.

Snadný admin

Ke každému webu obdržíte plný přístup k administraci webu, můžete tedy jakékoliv úpravy dělat sami. Rovněž tak základní editace textu a obrázků.

100% responzivní

Web bude přizpůsobený jak pro počítačovou a notebookovou obrazovku, tak i pro tablet a mobilní displej.

Obsah podle Vás

Vybranou šablonu upravím dle Vašich požadavků. Je možné ubrat bloky, které nepotřebujete, nebo naopak přidat nové tak, aby Vám šablona obsahově vyhovovala.

Reference

„S prací pana Selnera jsme byli velmi spokojeni. Zvládl vytvořit pěkný web v rozumném čase za dobrou cenu a ochotně nám se vším poradil. Jeho služby vřele doporučujeme.“ – Michal M.

„Responzivní, moderní a dobře fungující stránky je to, co jsme pro náš pivovar hledali. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Od přeregistrace domény, migrace e-mailů, založení hostingu až po samotnou tvorbu webu, která byla rychlá. Po spuštění webu jsme dostali přístup do administrace pro další případné úpravy. Děkujeme za spolupráci.“ – Miloš P.

„Stránky jsou kvalitně a přehledně zpracovány, krásný design a rychlost vyhotovení. Jsme velice spokojeni. Navíc nám pan Selner nafotil fotogalerii pokojů a exteriér našeho penzionu, což oceňujeme.“ – Alena S.

„Pan Selner je naprostý odborník v tvorbě webu. Vybral super šablonu, která padne přímo na míru mému oboru a odstranil nehodící se prvky. Web byl z jeho strany hotový už do týdne a poté jsme jen doladili detaily a bylo spuštěno. Oceňuji jeho rychlost komunikaci a preciznost.“ – Václav N.

Jak to funguje?

6 jednoduchých kroků Vás dělí od krásného a funkčního webu!
1.

Registrace domény a webhostingu

Napište mi Vaši základní myšlenku, vybereme společně nejlépe hodící se doménu, tu zaregistruji a zřídím pro ni webhosting.

2.

Podklady pro web

Zašlete mi veškeré textové a obrazové podklady pro Váš nový web.

3.

Výběr grafiky pro web

Spolu vybereme tu nejvhodnější grafiku pro Vás. SelnerWEB disponuje 600+ připravenými grafikami webu, které jsou 100% responzivní.

4.

Práce na webu

Nyní začínám pracovat na Vašem novém webu a nejdéle do 14 dnů Vám zašlu odkaz, kde si budete moci web prohlédnout.

5.

Korekce, dokončení a platba

Spolu si web projdeme a doladíme detaily. Po dokončení procesu se vyrovnáme (vystavím fakturu).

6.

Spuštění

Po společném odsouhlasení web spustím a zašlu Vám přístupové údaje do administrace.

Máte zájem?

Napište mi: