O mně

Pracovat tvrdě a být skromný

Jsem nezávislý grafický designér z Českých Budějovic, kterého zajímá funkční grafika. V roce 2010 jsem vystudoval obor Fotografie na Střední škole obchodu, služeb a podnikání v Českých Budějovicích. Oboru grafiky a designu se věnuji již od roku 2007. Pracoval jsem a pracuji v agenturách a na projektech jako PLAYzone, TRIANGL studio, Print Promotion, PLEGI, Česká asociace esportu, DEV1S, Zdravý Hráč po celé České Republice jak externě, tak interně.

  • www.playzone.agency
  • www.print.cz
  • www.esport.cz
  • www.plegi.cz
  • www.dev1s.com
  • www.zdravyhrac.cz

Rád provozuji turistiku, sporty všeho druhu, ale i lenošení. Miluji cestování do zahraničí za poznáním nového i za odpočinkem k moři. Při své práci nejraději poslouchám hudbu všeho druhu. Fotografii se věnuji již jen jako dlouholetému koníčku.

“Zaměřuji se na řešení obchodních problémů, která ohromí uživatele pomocí nejmodernějšího a funkčního grafického designu.”

Oldřich Selner,
Grafický Designér
MOJE KULTURA

Přátelská a profesionální

Olda nám vytváří letáčky, samolepky a další materiály. Vše co vymyslí je nápadité, zároveň jednoduché a velmi vkusné. Hlavně se nám líbí jeho cit pro kombinaci a ladění barev. Vždy je to příjemná a tvořivá spolupráce.

Radka Pokorná
Jednatelka v Účetnictví ASTRA s.r.o.

S Oldou jsem spolupracoval na hodně webových stránkách. Každý ze zákazníků byl nadmíru spokojen. Těším se na případnou další spolupráci.

Vojtěch Müller
Programátor, kodér v MEDORO s.r.o.

Naše spolupráce je velmi příjemná, Olda je spolehlivý, komunikativní a má naši plnou důvěru. Líbí se nám jeho nápady na reklamní slogany pro naše pivní speciály.

Miloš Pokorný
Jednatel v Pivovar Malt s.r.o.