Služby

Navrhování je pro mě smyslem

Zaměřuji se na řešení obchodních problémů, která ohromí uživatele pomocí nejmodernějšího a funkčního grafického designu.
Potřebujete nový web?
1.

Web Design

Grafický design webových stránek hodnotí návštěvník, i když podvědomě, jako první. Správně rozložené prvky a přehledný design umožní Vašim návštěvníkům pohodlnější pohyb na Vašich stránkách, čímž vždy najdou to, co zpočátku hledali a proč vlastně přišli.

2.

Logo

Vytvořím Vám logo, které bude především zapamatovatelné, nápadité, jednoduché a související s Vaším oborem. Nastiňte mi základní požadavky, představu a nebo nechte návrh zcela na mně.

3.

Korporátní identita

Myslíte si, že k prezentaci Vaší společnosti či firmy stačí pouze logo? Má práce nekončí pouze u návrhu loga, prolínám jednotnou grafiku do všeho, co se s Vaší firmou spojuje a vytvářím tím vizuální styl, který pomáhá k zapamatování a dalšímu rozvoji Vaší značky.

4.

Tiskoviny

Vytvářím důmyslné a kreativní reklamní materiály z dodaných obrazových a textových podkladů. Od vizitek přes plakáty po velkoplošné billboardy, řezanou grafiku či polep vozidla.

5.

Obalový design

Ještě než se pustím do samotné grafiky obalu zmapuji konkurenci, s klientem určím cílové skupiny a zjistím kompletní informace o produktu. Až poté připravím originální a účelový produktový obal, který zároveň podpoří jeho brand.

6.

E-shop

Pro Váš internetový obchod jsou nejdůležitější objednávky a stálí zákazníci. Zajistěte si je díky mému propracovanému designu, ve kterém se bude lehce pohybovat kdokoli, kdo zavítá na Váš e-shop.

7.

Aplikace

Intranet, evidenční systém, televizní či mobilní aplikace? Taková aplikace musí být hlavně uživatelsky přívětivá. Díky bohatým zkušenostem jsem schopen navrhnout aplikaci, dle přání klienta.